Fout
  • Cannot retrive forecast data in module "mod_sp_weather".

Competitieindeling Najaar 2017

Vrijdag Middag
Dames Dubbel 50+ 1e klasse
Diemen 1
Marian Vijn ©
Beppie Heus-Munier
Marja Zoon
Juliette Ridder-Kraan
Mieke Endeveld
Marie Lou Ruhe

Vrijdag Avond
Dames Dubbel 35+ 3e klasse
Diemen 1
Dames Dubbel 35+ 3e klasse
Diemen 2 

Ruth van Baaijen ©
Sandra IJmmegrund
Felicia van Veenendaal
Daphne Vuyst-Kostelijk
Gaby Vuijst
Nicole de Lange - Piërlôt


Iris Mulder-Lanjouw
Maaike Westerbeek
Carola van Dolen
Jeannette Voogt

Elske Feenstra
Elvira Wiemer-Bakker
Denise Reijgers-Blok
Karin van Tol
Gemengd Dubbel 17+ 3e klasse
Diemen 1
Gemengd Dubbel 35+ 3e klasse
Diemen 1
Jolanda Kamies ©
Ellen de Kant
Irene van Berkum
Petra Ellermeijer
Ingmar Ris
Mitchell Smith
Michel Maarleveld
Marion Mörs ©
Peter Ridder
Rudi Bredius
Milene Heus
Peter Mörs
Ilonka Biesbrouck
Richard Heus

Zaterdag
Dames Dubbel 17+ 3e klasse
Diemen 1
Dames Dubbel 17+ 3e klasse
Diemen 2
Dames Dubbel 17+ 4e klasse
Diemen 3
Jolanda Bruinsma ©
Ellen Bloksma
Marieke van Tol
Sylvia Sierhuis
Truus Oostenrijk

Mirjam Bremer ©
Nadia Zandwijken
Lies Sminia
Julliette Ridder-Kraan
Sylvia Klockenbrink

Karin Houkes ©
Annette Lugtenburg
Ingrid Jekel
Christine Vreeburg
Mieke van den Elzen
Hanneke Tanger
Dames Dubbel 17+ 4e klasse
Diemen 4
Heren 17+ 1e klasse
Diemen 1
Heren Dubbel 17+ 1e klasse
Diemen 1 

Charlotte Maarleveld-Gabriëls ©
Gertrude de Smalen
Caroline Hooft-de Meijer
Carla Schreurs-Willemse
Ellis Lourijssen
Liesbeth Haesen
Yvonne Mertens
Léon Ellermeijer ©
Willem van Voorst
Erik Capiau
Pedro Azcoitia
Steffen Buskens


Raymond Vuyst ©
Edwin van Dorsselaer
Dennis Aarts
Hugo Ekker
Onno Ekker


Heren Dubbel 17+ 2e klasse
Diemen 2
Heren Dubbel 17+ 2e klasse
Diemen 3
Heren Dubbel 17+ 3e klasse
Diemen 4
Michael Boot ©
Dylan Ekker
Ron Cornelissen
Jan Paul van Breugel
Max Milbredt
Nick Verhagen
Youp Schram
Erik Kempes
Guido van der Hoeven
Bart Verschuren ©
Anton Tijdens
Bas Langelaar
Yahya Latif
Michael van Vliet
Wilco van der Pol
Erwin Halmans


Richard Ellermeijer ©
Patrick de Vries
Teun de Vos
Herman Munnik





Heren Dubbel 17+ 4e klasse
Diemen 5

Gemengd 17+ 3e klasse
Diemen 1 

Gemengd 17+ 3e klasse
Diemen 2 

Jos Pouw
Chris Stokkart
Jelle Buitendam
Emile Bloemraad
Frank Busselaar
John Botter
Michael Toornent

Thijs Delisse ©
Wim Amels
Ivo de Lijster
Roel Beek
Linda Vermaat
Janneke Schippers
Karen Pluimgraaff

Barwago Yusuf Abdi
Julia Groenewold ©
Petra Ellermeijer
Rafik El Bou Messaoudi
Bram van der Vlugt
Richard Lukken



Gemengd Dubbel 17+ 3e klasse
Diemen 1
Vincent Bruinenberg ©
Frank Overgoor
Wim Sloetjes
Hans Phaf
Ben Elsendoorn
Ria Bruinenberg
Ligia Mossel
Rika van der Moot- Knipmeijer
Greet van Eijsden

Zondag
Dames 4e klasse
Diemen 1
Dames 4e klasse
Diemen 2 
Paola Mioch-Stroombergen ©
Ingrid Ruigrok van der Werve
Natascha Atmadinata
Myrthe van der Zwart

Esther Langelaar-Engelen
Mellany Wagenaar
Nanet Sons ©
Marije Cornelissen
Lyonne Pols
Sanne Tak
Eline Uitvlugt
Joke Bouma
Gemengd 4e klasse
Diemen 1
Gemengd 4e klasse
Diemen 2

Martine van der Linde ©
Amber Schipper
Ies Engels
Bram van der Vlugt
Richard Lukken
Peter Schipper
Susan van der Hilst
Niels van Dam ©
Davita van Dijk
Artjom Levitski
Daan Schaink
Leonie Schuitemaker
Karlijn Dirks
Brian Pekel

 Hoofdsponsor


 

 Subsponsors