Fout
  • Cannot retrive forecast data in module "mod_sp_weather".

Competitieindeling Najaar Senioren 2018

Vrijdag Middag
Dames Dubbel 50+ 2e klasse
Diemen 1
Marian Vijn ©
Beppie Heus-Munier
Marja Zoon
Juliette Ridder-Kraan
Marie Lou Ruhe

Vrijdag Avond
Dames Dubbel 17+ 3e klasse
Diemen 1
Dames Dubbel 35+ 2e klasse
Diemen 1

Dames Dubbel 35+ 3e klasse
Diemen 2

Nanet Sons ©
Annelies Kip-Mollema
Margriet Okkerman
Marije Cornelissen
Petra Ellermeijer



Ruth van Baaijen ©
Natascha Atmadinata
Felicia van Veenendaal
Daphne Vuyst-Kostelijk
Gaby Vuijst
Nicole de Lange-Piërlot


Iris Mulder-Lanjouw
Maaike Westerbeek
Carola van Dolen
Jeannette Voogt
Elske Feenstra
Elvira Wiemer-Bakker
Denise Reijgers-Blok
Karin van Tol
Gemengd Dubbel 17+ 3e klasse
Diemen 1
Gemengd Dubbel 35+ 3e klasse
Diemen 1
Jolanda Kamies ©
Ellen de Kant
Irene van Berkum
Ingmar Ris
Mitchell Smith



Marion Mörs ©
Peter Ridder
Rudi Bredius
Milene Heus
Peter Mörs
Ilonka Biesbrouck
Richard Heus
Wendy Maas

Zaterdag
Dames Dubbel 17+ 3e klasse
Diemen 1
Dames Dubbel 17+ 3e klasse
Diemen 2
Dames Dubbel 17+ 4e klasse
Diemen 3
Jolanda Bruinsma ©
Ellen Bloksma
Marieke van Tol
Sylvia Sierhuis
Truus Oostenrijk



Lies Sminia ©
Nadia Zandwijken
Mirjam Bremer
Julliette Ridder-Kraan
Sylvia Klockenbrink
Eva Magrijn
Greetje Veldman
Keete Magrijn
Karin Houkes ©
Annette Lugtenburg
Ingrid Jekel
Christine Vreeburg
Hanneke Tanger



Heren 17+ Hoofdklasse
Diemen 1
Heren Dubbel 17+ 2e klasse
Diemen 1
Heren Dubbel 17+ 2e klasse
Diemen 2

Léon Ellermeijer ©
Willem van Voorst
Erik Capiau
Pedro Azcoitia
Martijn Stolwijk
Michiel Bloem
Alex Garcia Ferrero

Michael Boot ©
Jan Paul van Breugel
Max Milbredt
Nick Verhagen
Peter Stuifzand
Erik Kempes
Guido van der Hoeven
Sebas Zakrzewski
Bart Verschuren ©
Anton Tijdens
Bas Langelaar
Yahya Latif
Michael van Vliet
Bart Litjens


Heren Dubbel 17+ 3e klasse
Diemen 3
Heren Dubbel 17+ 4e klasse
Diemen 4
Heren Dubbel 17+ 4e klasse
Diemen 5
Richard Ellermeijer ©
Patrick de Vries
Teun de Vos
Herman Munnik
Floris Koopman
Peter Westerbeek
Kris Sloot ©
Brian Pekel
Guido Lombardo
Leif Petersen
Niels van den Bold
Walter Mansveld
Chris Stokkart ©
Jelle Buitendam
Emile Bloemraad
Leo de Bray
Michael Toornent

Gemengd 17+ 3e klasse
Diemen 1

Gemengd 17+ 3e klasse
Diemen 2

Gemengd 17+ 3e klasse
Diemen 3

Thijs Delisse ©
Wim Amels
Ivo de Lijster
Roel Beek
Elien Uitvlugt
Janneke Schippers
Barwago Yusuf Abdi
Niels van Dam ©
Davita van Dijk
Artjom Levitski
Daan Schaink
Leonie Schuitemaker
Karlijn Dirks

Julia Groenewold ©
Petra Ellermeijer
Skander El Bou Messaoudi
Peter Schipper
Richard Lukken
Ies Engels
Martine van der Linde
Gemengd Dubbel 17+ 4e klasse
Diemen 1
Vincent Bruinenberg ©
Frank Overgoor
Wim Sloetjes
Hans Phaf
Ben Elsendoorn
Ria Bruinenberg
Rika van der Moot- Knipmeijer
Greet van Eijsden

Zondag
Dames 4e klasse
Diemen 1
Dames 4e klasse
Diemen 2
Dames 4e klasse
Diemen 3
Esther Langelaar-Engelen©
Liesbeth Haesen
Charlotte Maarleveld
Myrthe van der Zwart

Mellany Wagenaar

Sanne Tak ©
Angela Zakrzewski
Pauline Jansen
Sacha Dobber

Saskia Doolaege

Fabienne Kramer ©
Eva Meeuwesen
Femmy Kempes
Fiona Collins
Jessica Eleuteri
Marit Tuin

 Hoofdsponsor


 

 Subsponsors